Radni VIII Kadencji

Profile Radnych VIII Kadencji.

Andrzej Lech

Andrzej Lech

Przewodniczący

Przynależność: Dolnobrzeska Inicjatywa Samorządowa
Zdobyte głosy w wyborach: 193

Szczegóły

Piotr Czarny

Piotr Czarny

Radny

Przynależność: Bezpartyjni Dolnobrzeżanie
Zdobyte głosy w wyborach: 212

Szczegóły

Maria Czykiel

Maria Czykiel

Radny

Przynależność: Dolnobrzeskie Porozumienie Społeczne
Zdobyte głosy w wyborach: 104

Szczegóły

Mirosław Dawidowicz

Mirosław Dawidowicz

Radny

Przynależność: Dolnobrzeska Inicjatywa Samorządowa
Zdobyte głosy w wyborach: 212

Szczegóły

Ewa Fura

Ewa Fura

Radny

Przynależność: Radna Niezależna
Zdobyte głosy w wyborach: 201

Szczegóły

Magdalena Grzelińska

Magdalena Grzelińska

Radny

Przynależność: Dolnobrzeska Inicjatywa Samorządowa
Zdobyte głosy w wyborach: 133

Szczegóły

Rafał Jastrzębski

Rafał Jastrzębski

Radny

Przynależność: Dolnobrzeska Inicjatywa Samorządowa
Zdobyte głosy w wyborach: 229

Szczegóły

Krzysztof Kasiańczuk

Krzysztof Kasiańczuk

Radny

Przynależność: Dolnobrzeska Inicjatywa Samorządowa
Zdobyte głosy w wyborach: 114

Szczegóły

Kamil Kasina

Kamil Kasina

Radny

Przynależność: Dolnobrzeska Inicjatywa Samorządowa
Zdobyte głosy w wyborach: 145

Szczegóły

Piotr Kozdrowicki

Piotr Kozdrowicki

Radny

Przynależność: Radny Niezależny
Zdobyte głosy w wyborach: 158

Szczegóły

Mirosław Krawiec

Mirosław Krawiec

Radny

Przynależność: Dolnobrzeskie Porozumienie Społeczne
Zdobyte głosy w wyborach: 113

Szczegóły

Jakub Łukojko

Jakub Łukojko

Radny

Przynależność: Dolnobrzeska Inicjatywa Samorządowa
Zdobyte głosy w wyborach: 140

Szczegóły

Anna Michalska

Anna Michalska

Radny

Przynależność: Dolnobrzeska Inicjatywa Samorządowa
Zdobyte głosy w wyborach: 202

Szczegóły

Eugeniusz Skorupka

Eugeniusz Skorupka

Radny

Przynależność: Dolnobrzeska Inicjatywa Samorządowa
Zdobyte głosy w wyborach: 316

Szczegóły

Maria-Teresa Wabińska

Maria-Teresa Wabińska

Radny

Przynależność: Dolnobrzeska Inicjatywa Samorządowa
Zdobyte głosy w wyborach: 312

Szczegóły